Lp. | Rok | Imię i nazwisko | Klub | Konkurencja | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|
1. | 1925 | Antoni Oska | Roździeń Szopienice | trójskok | 3 |
2. | 1925 | Alfred Freyer | 1.FC Katowice | bieg na 5 km | 1 |
3. | 1925 | Alfred Freyer | 1.FC Katowice | bieg na 10 km | 1 |
4. | 1925 | Alfred Freyer | 1.FC Katowice | bieg na 1500 m | 3 |
5. | 1926 | Józef Wawrzyn | 22 Mała Dąbrówka | maraton | 2 |
6. | 1926 | Józef Kołodziej | KKS Katowice | maraton | 3 |
7. | 1926 | Amand Rojek | Roździeń Szopienice | bieg na 400 m | 3 |
8. | 1926 | Gertruda Kilos | Roździeń Szopienice | bieg na 1 km | 1 |
9. | 1927 | Józef Wawrzyn | 22 Mała Dąbrówka | maraton | 2 |
10. | 1927 | Anna Breuer | Roździeń Szopienice | bieg na 100 m | 2 |
11. | 1927 | Anna Breuer | Roździeń Szopienice | bieg na 60 m | 3 |
12. | 1927 | Jerzy Anders | Roździeń Szopienice | bieg na 110 m ppł | 3 |
13. | 1927 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 3 |
14. | 1928 | Elżbieta Białas, A. Kanuda, Helena Rakoczy, Anna Breuer | Roździeń Szopienice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
15. | 1928 | Gertruda Kilos | Roździeń Szopienice | bieg na 800 m | 1 |
16. | 1928 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 1 |
17. | 1928 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na przełaj | 1 |
18. | 1928 | Otylia Tabacka-Kałużowa | Kolejowy KS Katowice | bieg na 800 m | 2 |
19. | 1929 | Anna Breuer | Roździeń Szopienice | bieg na 100 m | 1 |
20. | 1929 | Anna Breuer | KKS Katowice | bieg na 200 m | 3 |
21. | 1929 | Elżbieta Białas, A. Kanuda, Helena Rakoczy, Anna Breuer | Roździeń Szopienice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
22. | 1929 | Elżbieta Czaja | KKS Katowice | bieg na 200 m | 2 |
23. | 1929 | Karol Czyż | Roździeń Szopienice | bieg na 100 m | 2 |
24. | 1929 | kobiety | Roździeń Szopienice | sztafeta 4 x 200 m | 3 |
25. | 1929 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 3 |
26. | 1930 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 1 |
27. | 1930 | Anna Breuer | Roździeń Szopienice | bieg na 60 m | 3 |
28. | 1930 | Antoni Kabut | Pogoń Katowice | bieg na 5 km | 3 |
29. | 1930 | Elżbieta Rakoczy | Roździeń Szopienice | bieg na 80 ppł. | 2 |
30. | 1930 | Gertruda Kilos | KKS Katowice | bieg na 800 m | 2 |
31. | 1930 | Wilhelm Chmiel | Pogoń Katowice | skok wzwyż | 1 |
32. | 1931 | Anna Breuer | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 2 |
33. | 1931 | Anna Breuer | Pogoń Katowice | bieg na 60 m | 2 |
34. | 1931 | Anna Breuer | Pogoń Katowice | skok w dal | 3 |
35. | 1931 | Antoni Kabut | Pogoń Katowice | bieg na 5 km | 3 |
36. | 1931 | Elżbieta Bytomska | Pogoń Katowice | skok wzwyż | 3 |
37. | 1931 | Gertruda Kilos | Pogoń Katowice | bieg na 800 m | 1 |
38. | 1931 | Maria Szuas | Pogoń Katowice | bieg na 800 m | 2 |
39. | 1931 | Paweł Breslauer, Ernest Elpel, Mieczysław Kamieniecki, Walter Tetzner | Pogoń Katowice | sztafeta 400 x 300 x 200 x 100 m | 2 |
40. | 1932 | Anna Breuer | Pogoń Katowice | bieg na 60 m | 1 |
41. | 1932 | Anna Breuer | Pogoń Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
42. | 1932 | Anna Breuer | Roździeń Szopienice | bieg na 100 m | 1 |
43. | 1932 | Elżbieta Białas, Anna Breuer, Elżbieta Bytomska, Elżbieta Preiss | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
44. | 1932 | Elżbieta Bytomska | Pogoń Katowice | skok wzwyż | 3 |
45. | 1932 | Erna Lebek | Pogoń Katowice | bieg na 800 m | 2 |
46. | 1932 | Jan Hilmann | Pogoń Katowice | dziesięciobój | 2 |
47. | 1932 | Jan Hilmann | Pogoń Katowice | dziesięciobój | 2 |
48. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | bieg na 50 m ppł (hala) | 1 |
49. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 2 |
50. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 2 |
51. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | bieg na 200 m | 3 |
52. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | bieg na 80 m przez płotki | 3 |
53. | 1933 | Elżbieta Białas | Pogoń Katowice | skok w dal z miejsca (hala) | 3 |
54. | 1933 | Elżbieta Białas, Anna Breuer, Elżbieta Preiss, Maria Szuas | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 200 m | 3 |
55. | 1933 | Elżbieta Bytomska | Pogoń Katowice | bieg na 50 m (hala) | 3 |
56. | 1933 | Elżbieta Bytomska | Pogoń Katowice | skok w dal z miejsca (hala) | 3 |
57. | 1933 | Janina Wasilewska | Pogoń Katowice | skok w dal z miejsca (hala) | 2 |
58. | 1933 | Maria Lubkowicz | Pogoń Katowice | pchniecie kulą (hala) | 3 |
59. | 1933 | Maria Szuas | Pogoń Katowice | bieg na 500 m (hala) | 3 |
60. | 1933 | Maria Szuas | Pogoń Katowice | bieg na przełaj 0,8 km | 3 |
61. | 1933 | mężczyźni (brak składu) | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x100 m | 3 |
62. | 1933 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 1 |
63. | 1933 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 2 |
64. | 1934 | Elżbieta Białas, Elżbieta Bytomska, Elfryda Preiss, Helena Rakoczy | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
65. | 1934 | Elżbieta Białas, Hildegarda Kieronim, Helena Rakoczy, Maria Szuas | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 200 m | 3 |
66. | 1934 | Jan Brehmer, Edward Danielak, Jan Rakoczy | Pogoń Katowice | sztafeta 3 x 800 m (hala) | 3 |
67. | 1934 | Maria Szuas | Pogoń Katowice | bieg na 800 m | 3 |
68. | 1934 | Paweł Orłowski | Pogoń Katowice | bieg na 3 km (hala) | 1 |
69. | 1934 | Stefan Nowosielski | Pogoń Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
70. | 1934 | Wilhelm Chmiel | Pogoń Katowice | skok wzwyż (hala) | 2 |
71. | 1934 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 1 |
72. | 1935 | Helena Gediga | Pogoń Katowice | bieg na przełaj | 2 |
73. | 1935 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 2 |
74. | 1936 | Erna Orzeł | KPW Katowice | bieg na 80 ppł | 3 |
75. | 1936 | Helmut Gwóźdź | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół I Katowice | bieg na 5 km | 3 |
76. | 1936 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
77. | 1936 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
78. | 1936 | Hildegarda Kieronim | Strzelec Katowice | bieg na 200 m | 3 |
79. | 1936 | Hildegarda Kamieniecka | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół I Katowice | pięciobój | 1 |
80. | 1936 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 1 |
81. | 1937 | Genowefa Cejzik | Strzelec Katowice | oszczep | 1 |
82. | 1937 | Genowefa Cejzik | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
83. | 1937 | Genowefa Cejzik | Strzelec Katowice | rzut dyskiem | 3 |
84. | 1937 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
85. | 1937 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | rzut dyskiem | 3 |
86. | 1937 | Hubert Skolik | Pogoń Katowice | bieg na 1500 m | 3 |
87. | 1937 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 1 |
88. | 1938 | Aleksy Bankowiak | Pogoń Katowice | skok o tyczce (hala) | 3 |
89. | 1938 | Genowefa Cejzik | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
90. | 1938 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 2 |
91. | 1938 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą oburącz (hala) | 2 |
92. | 1938 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | rzut dyskiem | 3 |
93. | 1938 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą | 3 |
94. | 1938 | Kazimierz Drozdowski | Pogoń Katowice | bieg na 400 m | 2 |
95. | 1938 | Kazimierz Drozdowski | Pogoń Katowice | bieg na 800 m (hala) | 3 |
96. | 1938 | Wacław Karwowski | KPW Katowice | bieg na 5 km | 3 |
97. | 1938 | Roman Kaszta | Pogoń Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
98. | 1938 | Wilhelm Chmiel | KPW Katowice | skok wzwyż | 2 |
99. | 1938 | Wilhelm Chmiel | KPW Katowice | trójskok (hala) | 3 |
100. | 1938 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 1 |
101. | 1939 | Aleksander Joczys | KPW Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
102. | 1939 | Edward Danielak | Pogoń Katowice | bieg na 400 m | 3 |
103. | 1939 | Edward Danielak, Kazimierz Drozdowski, Roman Kaszta, Jan Rakoczy | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
104. | 1939 | Henryk Praski | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 2 |
105. | 1939 | Karwowski Wacław | KPW Katowice | bieg na 5 km | |
106. | 1939 | Magdalena Breguła | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
107. | 1939 | Magdalena Breguła | Strzelec Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 2 |
108. | 1939 | Małgorzata Krüger | KPW Katowice | dysk | 3 |
109. | 1939 | Otylia Tabacka | KKS Katowice | bieg na 200 m | 1 |
110. | 1939 | Roman Kaszta | Pogoń Katowice | bieg na 400 m ppł | 2 |
111. | 1939 | Wacław Karwowski | KPW Katowice | bieg na przełaj | 2 |
112. | 1939 | Wilhelm Chmiel | KPW Katowice | trójskok | 3 |
113. | 1939 | Wilhelm Schneider | Pogoń Katowice | skok o tyczce | 1 |
114. | 1945 | Edward Danielak | Pogoń Katowice | bieg na 400 m | 3 |
115. | 1945 | Irena Serafin | Pogoń Katowice | bieg na 60 m | 2 |
116. | 1945 | Irena Serafin | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 3 |
117. | 1946 | Franciszek Deja | Pogoń Katowice | rzut młotem | 3 |
118. | 1946 | Kazimierz Drozdowski | Pogoń Katowice | bieg na 400 m | 3 |
119. | 1947 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
120. | 1947 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | trójbój | 2 |
121. | 1947 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 2 |
122. | 1947 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | bieg na 60 m | 2 |
123. | 1947 | Irena Hajducka, Małgorzata Paździor, Magdalena Piwowar, Sonia Wieczorek | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
124. | 1947 | Irena Hajducka, Małgorzata Paździor, Magdalena Piwowar, Sonia Wieczorek, | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
125. | 1947 | kobiety (brak składu) | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 200 m | 2 |
126. | 1948 | Gertruda Gębolisówna | OMTUR Katowice | bieg na 200 m | 2 |
127. | 1948 | Gertruda Gębolisówna | OMTUR Katowice | skok w dal | 2 |
128. | 1948 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | bieg na 60 m | 1 |
129. | 1948 | Irena Hajducka | Pogoń Katowice | bieg na 100 m | 2 |
130. | 1948 | Irena Hajducka, Małgorzata Paździor, Magdalena Piwowar, Sonia Wieczorek | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
131. | 1948 | Irena Hajducka, Małgorzata Paździor, Magdalena Piwowar, Sonia Wieczorek | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
132. | 1948 | Irena Hajducka, Michalina Piwowarówna, Sonia Wieczorek, Małgorzata Paździor, | Pogoń Katowice | sztafeta 4 x 200 m | 1 |
133. | 1948 | Magdalena Bregulanka | Pogoń Katowice | pchniecie kulą | 2 |
134. | 1949 | Bogumiła Herdówna | Pogoń Katowice | skok wzwyż (hala) | 2 |
135. | 1949 | Magdalena Bregulanka | Pogoń Katowice | pięciobój | 1 |
136. | 1949 | Magdalena Bregulanka | Pogoń Katowice | pchniecie kulą (hala) | 1 |
137. | 1949 | Magdalena Bregulanka | Pogoń Katowice | pchniecie kulą | 1 |
138. | 1949 | Michalina Piwowar- Wawrzynek | Stal Katowice | trójbój | 3 |
139. | 1949 | Michalina Piwowarówna | Pogoń Katowice | pięciobój | 3 |
140. | 1949 | Szczepan Sobota | Kolejarz Katowice | rzut młotem | 2 |
141. | 1950 | Gertruda Gębolisówna | Stal Katowice | skok w dal (hala) | 1 |
142. | 1950 | Magdalena Breguła | Stal Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
143. | 1950 | Magdalena Breguła | Stal Katowice | pchnięcie kulą | 1 |
144. | 1950 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 500 m | 1 |
145. | 1950 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 500 m (hala) | 3 |
146. | 1950 | Olesiński Jan | Stal Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 2 |
147. | 1950 | Szczepan Sobota | Kolejarz Katowice | rzut młotem | 3 |
148. | 1951 | Magdalena Breguła | Stal Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
149. | 1952 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 400 m | 1 |
150. | 1953 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 400 m | 1 |
151. | 1953 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na przełaj 1 km | 2 |
152. | 1953 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 800 m | 2 |
153. | 1954 | Bogusław Mucha | Gwardia Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
154. | 1954 | Edward Brabański | Spójnia Katowice | bieg na 400 m | 3 |
155. | 1954 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 50 ppł (hala) | 1 |
156. | 1954 | Maria Ilwicka | Kolejarz Piotrowice | pięciobój | 1 |
157. | 1954 | Maria Ilwicka | Kolejarz Piotrowice | trójbój | 3 |
158. | 1954 | Maria Ilwicka | Kolejarz Piotrowice | bieg na 100 m | 3 |
159. | 1954 | Bogusław Nowacki | Zryw Katowice | chód na 10 km | 2 |
160. | 1955 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 400 ppł | 1 |
161. | 1955 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
162. | 1955 | Henryk Grabowski | Górnik 1920 Katowice | skok w dal | 1 |
163. | 1955 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
164. | 1955 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
165. | 1955 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na przełaj 1 km | 1 |
166. | 1955 | Bogusław Nowacki | Zryw Katowice | chód na 10 km (hala) | 1 |
167. | 1955 | Bogusław Nowacki | Zryw Katowice | chód na 10 km | 3 |
168. | 1956 | Elźbieta Ćmok | Stal Katowice | bieg na 100 m | 3 |
169. | 1956 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 400 m ppł | 1 |
170. | 1956 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 400 ppł | 1 |
171. | 1956 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 80 m ppł (hala) | 1 |
172. | 1956 | Elżbieta Ćmok, Stefania Jankowska, Michalina Wawrzynek, Krystyna Wątroba | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
173. | 1956 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na przełaj 1 km | 1 |
174. | 1956 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na 400 m | 2 |
175. | 1957 | Edward Bożek | Zryw TWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
176. | 1957 | Edward Bugała | Kolejarz Katowice | bieg na 400 m ppł | 1 |
177. | 1957 | Michalina Piwowar | Stal Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
178. | 1957 | Michalina Wawrzynek | Baildon Katowice | bieg na przełaj 800 m | 2 |
179. | 1958 | Barbara Legawiec | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
180. | 1958 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
181. | 1958 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
182. | 1958 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 200 m ppł | 2 |
183. | 1958 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 200 ppł | 2 |
184. | 1958 | Elżbieta Ćmok | Baildon Katowice | bieg na 200 m | 3 |
185. | 1958 | Elżbieta Ćmok, Stefania Jankowska, Pastuszka, Krystyna Wątroba, | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
186. | 1958 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 2 |
187. | 1958 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 2 |
188. | 1958 | Maria Stodolna | Start Katowice | bieg na 80 m ppł | 2 |
189. | 1958 | Stefania Jankowska | Baildon Katowice | bieg na 400 m | 2 |
190. | 1958 | Stodolna Maria | Start Katowice | bieg na 80 ppł | 2 |
191. | 1958 | Zdzisław Lipkowski | Baildon Katowice | bieg na 800 m | 2 |
192. | 1958 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
193. | 1958 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 2 |
194. | 1958 | Zofia Walasek | Stal Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
195. | 1958 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 2 |
196. | 1959 | Andrzej Stauffer | Start Katowice | skok wzwyż | 2 |
197. | 1959 | Andrzej Stauffer | Start Katowice | skok wzwyż | 2 |
198. | 1959 | Ernest Stokłosa | Górnik 1920 Katowice | bieg na 800 m | 3 |
199. | 1959 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
200. | 1959 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
201. | 1959 | Zdzisław Kumiszcze | Start Katowice | bieg na 200 m ppł | 2 |
202. | 1959 | Zdzisław Kumiszcze | Start Katowice | bieg na 200 m ppł | 2 |
203. | 1959 | Zdzisław Lipkowski, Józef Psujka, Ernest Stokłosa, Zdzisław Szyroki, | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
204. | 1959 | Zenon Frańczak | Baildon Katowice | skok w dal | 2 |
205. | 1959 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 3 |
206. | 1959 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 3 |
207. | 1959 | Zofia Walasek | Stal Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 3 |
208. | 1959 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 3 |
209. | 1960 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
210. | 1960 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
211. | 1960 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 400 m przez płotki | 3 |
212. | 1960 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
213. | 1960 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 2 |
214. | 1960 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 2 |
215. | 1960 | Renata Heinówna, Stefania Jankowska, Beata Kopiec, Elżbieta Szyroka | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
216. | 1960 | Stefania Jankowska | Baildon Katowice | bieg na 400 m | 2 |
217. | 1960 | Zdzisław Lipkowski | Baildon Katowice | bieg na 800 m | 2 |
218. | 1960 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
219. | 1960 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg 800 m | 2 |
220. | 1960 | Zofia Walasek | Stal Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
221. | 1960 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 2 |
222. | 1961 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
223. | 1961 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
224. | 1961 | Elżbieta Ćmok | Baildon Katowice | bieg na 200 m | 3 |
225. | 1961 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
226. | 1961 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
227. | 1961 | Michalina Wawrzynek | Start Katowice | bieg na 500 m (hala) | 1 |
228. | 1961 | Michalina Wawrzynek | Start Katowice | bieg na 500 m (hala) | 1 |
229. | 1961 | Renata Heinówna | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
230. | 1961 | Renata Heinówna | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
231. | 1961 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 1 |
232. | 1961 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 800 m | 1 |
233. | 1961 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
234. | 1961 | Zofia Walasek | Stal Katowice | bieg na przełaj 1,2 km | 2 |
235. | 1961 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 400 m | 3 |
236. | 1961 | Zofia Walasek | Start Katowice | bieg na 400 m | 3 |
237. | 1962 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 200 m ppł | 1 |
238. | 1962 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
239. | 1962 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 200 m ppł | 1 |
240. | 1962 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
241. | 1962 | Elżbieta Szyroka | Baildon Katowice | bieg na 200 m | 2 |
242. | 1962 | Elżbieta Szyroka | Baildon Katowice | bieg na 100 m | 3 |
243. | 1962 | Elżbieta Szyroka, Stefania Cebulko, Renata Heinówna, Władysława Kukwa | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
244. | 1962 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
245. | 1962 | Julian Witkowski | Start Katowice | maraton | 3 |
246. | 1962 | Stefania Cebulko | Baildon Katowice | bieg na 400 m | 2 |
247. | 1962 | Zdzisław Lipkowski | Baildon Katowice | bieg na 800 m | 3 |
248. | 1962 | Zenon Frańczak | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
249. | 1963 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
250. | 1963 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
251. | 1963 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
252. | 1963 | Edward Bugała | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
253. | 1963 | Elżbieta Szyroka | Baildon Katowice | bieg na 100 m | 1 |
254. | 1963 | Elżbieta Szyroka | Baildon Katowice | bieg na 200 m | 2 |
255. | 1963 | Renata Heinówna | Baildon Katowice | skok w dal | 2 |
256. | 1963 | Renata Heinówna, Władysława Kukwa, Elżbieta Szyroka, Krystyna Uliczka | Baildon Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
257. | 1964 | Renata Heinówna | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
258. | 1964 | Renata Heinówna | Baildon Katowice | skok w dal | 3 |
259. | 1965 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 1500 m | 3 |
260. | 1965 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 1500 m | 3 |
261. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 5 km | 2 |
262. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 3 km | 2 |
263. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5000 m | 2 |
264. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj | 2 |
265. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 3 km | 2 |
266. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 3 km | 2 |
267. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5 km | 3 |
268. | 1966 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5 km | 3 |
269. | 1968 | Lilianna Morawiec | Start Katowice | pchnięcie kulą | 3 |
270. | 1968 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 6 km | 3 |
271. | 1968 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5 km | 3 |
272. | 1968 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 6 km | 3 |
273. | 1968 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na przełaj 6 km | 3 |
274. | 1969 | Lilianna Morawiec | Start Katowice | pchnięcie kulą | 3 |
275. | 1969 | Lilianna Morawiec | Start Katowice | kula | 3 |
276. | 1970 | Mirosław Majchrzak | Start Katowice | 110 m ppł | 3 |
277. | 1970 | Mirosław Majchrzak | Start Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
278. | 1970 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5 km | 3 |
279. | 1970 | Roland Brehmer | Start Katowice | bieg na 5 km | 3 |
280. | 1981 | Anna Rokitowska | AZS-AWF Katowice | rzut dyskiem | 2 |
281. | 1981 | Lucyna Rokitowska | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 3 |
282. | 1982 | Anna Rokitowska | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 3 |
283. | 1982 | Bożena Sadowska | AZS AWF Katowice | siedmiobój | 3 |
284. | 1982 | Bożena Sadowska | AZS AWF Katowice | pięciobój | 3 |
285. | 1982 | Elżbieta Więcek | AZS AWF Katowice | pięciobój (hala) | 2 |
286. | 1982 | Lucyna Rokitowska | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 2 |
287. | 1982 | Lucyna Rokitowska | AZS AWF Katowice | chód na 3 km | 3 |
288. | 1983 | Jolanta Janota, J. Smolarek, Bożena Lebek, Barbara Sikora | Start Katowice | 4 x 100 m k | 3 |
289. | 1983 | Joanna Janota | Start Katowice | bieg na 200 m (hala) | 3 |
290. | 1983 | Joanna Janota | Start Katowice | bieg na 200 m (hala) | 3 |
291. | 1983 | Jolanta Janota, Joanna Smolarek, Bożena Lebek, Barbara Sikora | Start Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
292. | 1983 | Lucyna Rokitowska | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 3 |
293. | 1984 | Jolanta Janota, Joanna Smolarek, Bożena Lebek, Barbara Sikora | Start Katowice | sztafeta 4 x 100 m k | 3 |
294. | 1984 | Joanna Janota, Joanna Smolarek, Lebek, Prochacka | Start Katowice | sztafeta 4 x100 m. | 3 |
295. | 1984 | Janota, Smolarek, Lebek, Prochacka | Start Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
296. | 1984 | Jolanta Janota, Joanna Smolarek, Bożena Lebek, Anna Brochocka | Start Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
297. | 1984 | Lidia Camberg | Kolejarz Katowice | bieg na przełaj | 3 |
298. | 1985 | Beata Niewójt | AZS-AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
299. | 1985 | Stanisław Rzeźniczek | Kolejarz Katowice | bieg na 800 m (hala) | 3 |
300. | 1986 | Barbara Sikora | Start Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
301. | 1986 | Barbara Sikora | Start Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
302. | 1986 | Beata Niewójt | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 3 |
303. | 1987 | Joanna Smolarek | Start Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
304. | 1987 | Joanna Smolarek | Start Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
305. | 1988 | Andrzej Karnicki | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m (hala) | 1 |
306. | 1988 | Barbara Sikora | Start Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 3 |
307. | 1988 | Barbara Sikora | Start Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 3 |
308. | 1988 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
309. | 1988 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
310. | 1988 | Joanna Smolarek | Start Katowice | bieg na 100 m | 3 |
311. | 1988 | Joanna Smolarek | Start Katowice | bieg na 100 m | 3 |
312. | 1988 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 10 km (hala) | 3 |
313. | 1989 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
314. | 1989 | Jerzy Sieczko | AZS AWF Katowice | chód na 10 km (hala) | 3 |
315. | 1989 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
316. | 1989 | Joanna Smolarek, Barbara Sikora, Bożena Łebek, Anna Brochacka | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
317. | 1989 | Lidia Camberg | AZS AWF Katowice | bieg na 10 km | 1 |
318. | 1989 | Lidia Camberg | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km | 3 |
319. | 1989 | Mirosław Radzyński | AZS AWF Katowice | ośmiobój (hala) | 3 |
320. | 1989 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
321. | 1989 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
322. | 1989 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 10 km (hala) | 2 |
323. | 1989 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 2 |
324. | 1989 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 2 |
325. | 1990 | Andrzej Popa | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
326. | 1990 | Andrzej Popa | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
327. | 1990 | Barbara Betlej | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 3 |
328. | 1990 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
329. | 1990 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
330. | 1990 | Beata Niewójt | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
331. | 1990 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 2 |
332. | 1990 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
333. | 1990 | Joanna Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
334. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
335. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
336. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 1 |
337. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
338. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
339. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
340. | 1990 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
341. | 1990 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 2 |
342. | 1990 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
343. | 1991 | Andrzej Popa | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
344. | 1991 | Anna Hilszczanka, Bogumiła Dzionsko, Joanna Smolarek, Joanna Pachut | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 1 |
345. | 1991 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
346. | 1991 | Barbara Grzywocz, Bogumiła Dzionsko, Barbara Pyszny, Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
347. | 1991 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
348. | 1991 | Joanna Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 2 |
349. | 1991 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
350. | 1991 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 1 |
351. | 1991 | Krzysztof Filusz | AZS AWF Katowice | bieg na 1500 m | 2 |
352. | 1991 | Krzysztof Jaźwiński | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
353. | 1991 | Lidia Camberg | AZS AWF Katowice | bieg na 1500 m | 3 |
354. | 1991 | Paweł Chacuś, Piotr Ludera, Grzegorz Serkies, Bogdan Karkoszka | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
355. | 1991 | Paweł Grzegorzewski | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 3 |
356. | 1991 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
357. | 1991 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
358. | 1991 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
359. | 1991 | Sylwia Cieślik | AZS AWF Katowice | skok w dal | 3 |
360. | 1992 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
361. | 1992 | Bogumiła Dzionsko, Joanna Smolarek, Joanna Pachut, Justyna Dybowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
362. | 1992 | Joanna Smolarek | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
363. | 1992 | Joanna Smolarek, Joanna Pachut, Bogumiła Dzionsko, Justyna Dybowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
364. | 1992 | Lidia Camberg | AZS AWF Katowice | bieg na 10 km | 2 |
365. | 1992 | Lidia Tlałka | AZS AWF Katowice | skok w dal (hala) | 3 |
366. | 1992 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
367. | 1992 | Rafał Cieśla | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
368. | 1992 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
369. | 1992 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 1 |
370. | 1992 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
371. | 1993 | Barbara Grzywocz, Małgorzata Filo, Iwona Krupa, Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
372. | 1993 | Grzegorz Miechciński | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
373. | 1993 | Paweł Kotlarski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 1 |
374. | 1993 | Paweł Twardowski | AZS AWF Katowice | trójskok (hala) | 3 |
375. | 1993 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
376. | 1993 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 1 |
377. | 1993 | Robert Korzeniowski | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
378. | 1993 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
379. | 1993 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
380. | 1993 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 1 |
381. | 1993 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m | 1 |
382. | 1993 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
383. | 1993 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 2 |
384. | 1994 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
385. | 1994 | Barbara Grzywocz, Anita Ogrodowczyk, Sylwia Pachut, Aleksandra Rosół | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 1 |
386. | 1994 | Grzegorz Miechciński | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
387. | 1994 | Janusz Wójcik | Kolejarz Katowice | maraton | 1 |
388. | 1994 | Krzysztof Maślanek Piotr Kotlarski, Krzysztof Mehlich, Józef Stelmaszczyk | AZS-AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
389. | 1994 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
390. | 1994 | Marzena Helbig | Kolejarz Katowice | półmaraton | 3 |
391. | 1994 | Paweł Kotlarski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 1 |
392. | 1994 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
393. | 1994 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
394. | 1994 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
395. | 1994 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 2 |
396. | 1995 | Aleksandra Dereń | AZS AWF Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 3 |
397. | 1995 | Barbara Grzywocz | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 1 |
398. | 1995 | Barbara Grzywocz, Małgorzata Posłuszna, Małgorzata Filo, Barbara Łazarczyk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
399. | 1995 | Grzegorz Miechciński | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
400. | 1995 | Krzysztof Jaślanek, Piotr Kotlarski, Krzysztof Mehlich, Józef Stelmaszczyk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
401. | 1995 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
402. | 1995 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 3 |
403. | 1995 | Marzena Helbig | Kolejarz Katowice | półmaraton | 2 |
404. | 1995 | Paweł Kotlarski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 2 |
405. | 1995 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
406. | 1995 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
407. | 1995 | Sylwia Pachut | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 3 |
408. | 1996 | Barbara Grzywocz, Małgorzata Posłuszna, Małgorzata Filo, Barbara Łazarczyk | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
409. | 1996 | Beata Łazarczyk | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
410. | 1996 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 1 |
411. | 1996 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 3 |
412. | 1996 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
413. | 1996 | Lidia Camberg | AZS AWF Katowice | bieg na 5 km | 3 |
414. | 1996 | Mariusz Pietruszka | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł (hala) | 3 |
415. | 1996 | Monika Bańka | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 3 |
416. | 1996 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł (hala) | 2 |
417. | 1996 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
418. | 1996 | Zuzanna Radecka, Małgorzata Filo, Lidia Tlałka, Justyna Dybowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
419. | 1997 | Anna Adamczyk, Justyna Dybowska, Zuzanna Radecka, Agnieszka Rychlik | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
420. | 1997 | Artur Osman | Kolejarz 24 Katowice | bieg przełajowy (ok. 12000 m) | 1 |
421. | 1997 | Artur Osman | Kolejarz 24 Katowice | półmaraton | 3 |
422. | 1997 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 2 |
423. | 1997 | Krystyna Pieczulis | AZS AWF Katowice | półmaraton | 2 |
424. | 1997 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł (hala) | 2 |
425. | 1997 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
426. | 1997 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł (hala) | 1 |
427. | 1997 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 1 |
428. | 1997 | Sylwia Kwilińska | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
429. | 1998 | Anna Łopaciuch | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m | 2 |
430. | 1998 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 3 |
431. | 1998 | Grzegorz Głogosz | Ekspres Katowice | półmaraton | 3 |
432. | 1998 | Inga Tarnawska, Iwona Tomczyk, Marta Styza, Renata Zomerska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 3 |
433. | 1998 | Krystyna Pieczulis | AZS AWF Katowice | półmaraton | 3 |
434. | 1998 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
435. | 1998 | Mirosław Dec | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
436. | 1998 | Mirosław Dec | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 2 |
437. | 1998 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 1 |
438. | 1998 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
439. | 1998 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
440. | 1998 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
441. | 1999 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 3000 m (hala) | 2 |
442. | 1999 | Artur Osman | Ekspres Katowice | bieg przełajowy (ok. 12 km) | 1 |
443. | 1999 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 3000 m (hala) | 1 |
444. | 1999 | Bożena Górecka | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 2 |
445. | 1999 | Grzegorz Głogosz | Ekspres Katowice | półmaraton | 1 |
446. | 1999 | Krystyna Pieczulis | AZS AWF Katowice | półmaraton | 2 |
447. | 1999 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 2 |
448. | 1999 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
449. | 1999 | Michał Modelski | AZS AWF Katowice | dziesięciobój | 1 |
450. | 1999 | Michał Modelski | AZS AWF Katowice | siedmiobój (hala) | 3 |
451. | 1999 | Mirosław Dec | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 1 |
452. | 1999 | Mirosław Dec | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
453. | 1999 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
454. | 1999 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 1 |
455. | 1999 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
456. | 1999 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
457. | 2000 | Dominik Kij, Dawid Grzegorczyk, Marek Motyka, Mariusz Bizon | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
458. | 2000 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 2 |
459. | 2000 | Michał Modelski | AZS AWF Katowice | dziesięciobój | 1 |
460. | 2000 | Michał Modelski | AZS AWF Katowice | siedmiobój (hala) | 2 |
461. | 2000 | Roland Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 3 |
462. | 2000 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
463. | 2000 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 1 |
464. | 2000 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
465. | 2000 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
466. | 2001 | Adam Dobrzyński | Ekspres Katowice | półmaraton | 1 |
467. | 2001 | Artur Osman | Ekspres Katowice | półmaraton | 2 |
468. | 2001 | Artur Osman | Ekspres Katowice | bieg na przełaj 12 km | 3 |
469. | 2002 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 1 |
470. | 2002 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | pięciobój | 2 |
471. | 2002 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | siedmiobój | 2 |
472. | 2002 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | pięciobój (hala) | 3 |
473. | 2002 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | pięciobój (hala) | 3 |
474. | 2002 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
475. | 2002 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
476. | 2002 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m ppł (hala) | 1 |
477. | 2002 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 2 |
478. | 2002 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
479. | 2003 | Adam Dobrzyński | Ekspres Katowice | półmaraton | 2 |
480. | 2003 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | skok wzwyż (hala) | 2 |
481. | 2003 | Agnieszka Falasa | AZS AWF Katowice | pięciobój (hala) | 3 |
482. | 2003 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
483. | 2003 | Artur Osman | Ekspres Katowice | bieg na przełaj | 1 |
484. | 2003 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
485. | 2003 | Karolina Jarzyńska | AZS AWF Katowice | bieg na 5 km | 2 |
486. | 2003 | Katarzyna Czyż | AZS AWF Katowice | bieg na 5 km | 3 |
487. | 2003 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 110 m ppł | 2 |
488. | 2003 | Krzysztof Mehlich | AZS AWF Katowice | bieg na 60 ppł (hala) | 2 |
489. | 2003 | Marek Motyka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
490. | 2003 | Patrycja Włodarczyk | AZS AWF Katowice | bieg na 10 km | 1 |
491. | 2003 | Patrycja Włodarczyk | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 1 |
492. | 2003 | Przemysław Rączkowski, Michał Matyjaszczyk, Marek Motyka, Mariusz Bizon | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
493. | 2003 | Sylwia Korzeniowska | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
494. | 2003 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 2 |
495. | 2004 | Piotr Drwal | Ekspres Katowice | półmaraton | 1 |
496. | 2004 | Adam Dobrzyński | Express Katowice | półmaraton | 2 |
497. | 2004 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 2 |
498. | 2004 | Artur Osman | Ekspres Katowice | bieg na przełaj | 3 |
499. | 2004 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
500. | 2004 | Grzegorz Sudoł | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
501. | 2004 | Marek Motyka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
502. | 2004 | Radosław Dudycz | Express Katowice | półmaraton | 3 |
503. | 2004 | Sylwia Korzeniowska | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
504. | 2004 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 2 |
505. | 2004 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 2 |
506. | 2004 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
507. | 2005 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
508. | 2005 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
509. | 2005 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
510. | 2005 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
511. | 2005 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km | 3 |
512. | 2005 | Joanna Kuś | AZS AWF Katowice | bieg na 1500 m (hala) | 3 |
513. | 2005 | Katarzyna Kwoka | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 2 |
514. | 2005 | Marek Motyka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
515. | 2005 | Mateusz Parlicki | AZS AWF Katowice | trójskok | 3 |
516. | 2005 | Piotr Drwal | Express Katowice | półmaraton | 1 |
517. | 2005 | Radosław Dudycz | Ekspres Katowice | maraton | 2 |
518. | 2005 | Sylwia Korzeniowska | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
519. | 2005 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
520. | 2006 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
521. | 2006 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
522. | 2006 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
523. | 2006 | Agnieszka Olesz | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
524. | 2006 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
525. | 2006 | Beniamin Kuciński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
526. | 2006 | Joanna Kuś | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m (hala) | 3 |
527. | 2006 | Justyna Mudy | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km (hala) | 3 |
528. | 2006 | Marcin Fehlau | Ekspres Katowice | maraton | 3 |
529. | 2007 | Karolina Jarzyńska | Piętka Katowice | bieg na 5 km | 3 |
530. | 2007 | Joanna Kuś | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m | 2 |
531. | 2007 | Joanna Kuś | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m (hala) | 2 |
532. | 2007 | Joanna Kuś | AZS AWF Katowice | bieg na 1500 m (hala) | 3 |
533. | 2007 | Mateusz Parlicki | AZS AWF Katowice | trójskok (hala) | 3 |
534. | 2007 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 1 |
535. | 2007 | Zuzanna Radecka | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 2 |
536. | 2008 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
537. | 2008 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
538. | 2008 | Justyna Bąk | Piętka Katowice | bieg na 5 km | 2 |
539. | 2008 | Mateusz Parlicki | AZS AWF Katowice | trójskok | 3 |
540. | 2008 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
541. | 2008 | Rafał Ostrowski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m przez płotki | 2 |
542. | 2009 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
543. | 2009 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 2 |
544. | 2009 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 1 |
545. | 2009 | Karolina Jarzyńska | Piętka Katowice | bieg na 5 km | 1 |
546. | 2009 | Małgorzata Wolska, Joanna Kuś, Jolanta Handzlik, Tina Polak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
547. | 2009 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
548. | 2009 | Rafał Ostrowski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m przez płotki | 2 |
549. | 2010 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
550. | 2010 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
551. | 2010 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg na 100 km | 2 |
552. | 2010 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 2 |
553. | 2010 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 2 |
554. | 2010 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg na 100 km | 1 |
555. | 2010 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 1 |
556. | 2010 | Justyna Bąk | Piętka Katowice | bieg na przełaj 8 km | 2 |
557. | 2010 | Krzysztof Tomasiak | AZS AWF Katowice | skok w dal | 3 |
558. | 2010 | Łukasz Oślizło | AZS AWF Katowice | bieg na 10 km | 2 |
559. | 2010 | Magdalena Cisek, Joanna Kuś, Jolanta Handzlik, Tina Polak | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
560. | 2010 | Olaf Paruzel | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
561. | 2010 | Olaf Paruzel | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 2 |
562. | 2010 | Olaf Paruzel | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 2 |
563. | 2010 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
564. | 2010 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
565. | 2010 | Rafał Ostrowski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 2 |
566. | 2010 | Tina Polak | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 2 |
567. | 2010 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 1 |
568. | 2010 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż (hala) | 2 |
569. | 2011 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godziny | 3 |
570. | 2011 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 3 |
571. | 2011 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godziny | 1 |
572. | 2011 | Olaf Paruzel | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
573. | 2011 | Piotr Pałka | Piętka Katowice | maraton | 3 |
574. | 2011 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 2 |
575. | 2011 | Tina Polak | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 3 |
576. | 2011 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż (hala) | 1 |
577. | 2011 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 2 |
578. | 2012 | Agnieszka Mizera | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 3 |
579. | 2012 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 1 |
580. | 2012 | Karolina Jarzyńska | Piętka Katowice | 10 km uliczne | 1 |
581. | 2012 | Karolina Jarzyńska | Piętka Katowice | bieg uliczny 5 km | 2 |
582. | 2012 | Karolina Jarzyńska | Piętka Katowice | bieg uliczny 10 km | 2 |
583. | 2012 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
584. | 2012 | Piotr Pałka | Piętka Katowice | maraton | 3 |
585. | 2012 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 2 |
586. | 2013 | Aleksandra Niwińska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 1 |
587. | 2013 | Angelika Stępień | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 2 |
588. | 2013 | Dorota Szyszko | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 3 |
589. | 2013 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
590. | 2013 | Patrycja Bereznowska | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 2 |
591. | 2014 | Agnieszka Dygacz | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
592. | 2014 | Angelika Stępień | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 2 |
593. | 2014 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
594. | 2014 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
595. | 2014 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
596. | 2014 | Katarzyna Golba | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 3 |
597. | 2014 | Marcin Londzin, Michał Pietrzak, Paweł Gwiazdoń, Rafał Smoleń | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
598. | 2014 | Monika Mochnia, Tina Matusińska, Monika Szczęsna, Justyna Święty | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
599. | 2014 | Rafał Fedaczyński | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 2 |
600. | 2014 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż (hala) | 1 |
601. | 2014 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 2 |
602. | 2015 | Adrian Błocki | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 3 |
603. | 2015 | Dawid Tomala | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
604. | 2015 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
605. | 2015 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
606. | 2015 | Katarzyna Golba | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
607. | 2015 | Katarzyna Kopyto, Monika Szczęsna, Tina Matusińska, Justyna Święty | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 3 |
608. | 2015 | Monika Kapera | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
609. | 2015 | Monika Szczęsna, Justyna Święty, Tina Matusińska, Katarzyna Kopyto | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m (hala) | 1 |
610. | 2015 | Paweł Gwiazdoń | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
611. | 2015 | Tina Matusińska | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m ppł | 3 |
612. | 2015 | Wojciech Theiner | AZS AWF Katowice | skok wzwyż | 3 |
613. | 2016 | Adrian Błocki | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 2 |
614. | 2016 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
615. | 2016 | Dawid Tomala | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 1 |
616. | 2016 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 1 |
617. | 2016 | Justyna Święty | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
618. | 2016 | Katarzyna Golba | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 3 |
619. | 2016 | Monika Kapera | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
620. | 2016 | Rafał Sikora | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
621. | 2017 | Adrian Błocki | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 2 |
622. | 2017 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 1 |
623. | 2017 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
624. | 2017 | Dawid Tomala | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 1 |
625. | 2017 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
626. | 2017 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
627. | 2017 | Katarzyna Golba | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 2 |
628. | 2017 | Katarzyna Golba | AZS AWF Katowice | chód na 3 km (hala) | 3 |
629. | 2017 | Łukasz Oślizło | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 2 |
630. | 2017 | Patrycja Bereznowska | AZS AWF Katowice | bieg 24 godzinny | 1 |
631. | 2018 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 1 |
632. | 2018 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 2 |
633. | 2018 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
634. | 2018 | Ewa Swoboda | AZS-AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
635. | 2018 | Justyna Święty | AZS-AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
636. | 2018 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
637. | 2018 | Karol Zalewski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 1 |
638. | 2018 | Karol Zalewski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
639. | 2018 | Łukasz Oślizło | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 2 |
640. | 2018 | Magdalena Wronka, Nikoletta Misterka, Natalia Węglarz, Adrianna Janowicz | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
641. | 2018 | Milena Korbut, Adrianna Janowicz, Natalia Węglarz, Nikoletta Misterka | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 1 |
642. | 2018 | Rafał Sikora | AZS AWF Katowice | chód na 10 km | 3 |
643. | 2018 | Rafał Sikora | AZS AWF Katowice | chód na 20 km | 3 |
644. | 2018 | Szymon Topolnicki | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 3 |
645. | 2019 | Artur Brzozowski | AZS AWF Katowice | chód na 5 km (hala) | 3 |
646. | 2019 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
647. | 2019 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 1 |
648. | 2019 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 2 |
649. | 2019 | Justyna Święty-Ersetic, Monika Stefanowicz, Natalia Węglarz, Karolina Łozowska | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m (hala) | 1 |
650. | 2019 | Karol Zalewski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
651. | 2019 | Karol Zalewski Przemysław Słowikowski, Paweł Dzida, Karol Kwiatkowski | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m (hala) | 1 |
652. | 2019 | Monika Stefanowicz | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 3 |
653. | 2019 | Tomasz Jaszczuk | AZS AWF Katowice | skok w dal (hala) | 1 |
654. | 2020 | Bartosz Jarczuk | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km (hala) | 2 |
655. | 2020 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 3 |
656. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
657. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
658. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic, Magdalena Stefanowicz, Paulina Guzowska, Adrianna Janowicz | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m (hala) | 1 |
659. | 2020 | Karol Kwiatkowski | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 2 |
660. | 2020 | Natalia Mach | AZS AWF Katowice | trójskok (hala) | 3 |
661. | 2020 | Szymon Topolnicki | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km (hala) | 3 |
662. | 2020 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
663. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | 400 m | 1 |
664. | 2020 | Joanna Jóźwik | AZS AWF Katowice | 800 m | 1 |
665. | 2020 | Paulina Guzowska, Magdalena Stefanowicz, Natalia Węglarz, Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | 4 x 100 m | 1 |
666. | 2020 | Leszek Małyszek | AZS AWF Katowice | bieg 24-godzinny | 1 |
667. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic, Magdalena Stefanowicz, Paulina Guzowska, Adrianna Janowicz | AZS AWF Katowice | 4 x 200 m | 1 |
668. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | 200 m | 1 |
669. | 2020 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | 400 m | 1 |
670. | 2020 | Adrianna Janowicz, Joanna Jóźwik, Julia Korzuch, Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
671. | 2020 | Karol Zalewski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 2 |
672. | 2020 | Szymon Topolnicki | AZS AWF Katowice | bieg na 3000 m przeszkodami | 2 |
673. | 2020 | Szyszkowski Jakub | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
674. | 2020 | Paweł Fajdek | AZS AWF Katowice | rzut młotem | 2 |
675. | 2020 | Karol Kwiatkowski | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m | 2 |
676. | 2020 | Bartosz Jarczuk | AZS AWF Katowice | bieg na 3000 m | 2 |
677. | 2020 | Patrycja Kapała | AZS AWF Katowice | bieg na 3000 m z przeszkodami | 3 |
678. | 2020 | Przemysław Słowikowski | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
679. | 2020 | Szymon Topolnicki | AZS AWF Katowice | bieg na 3000 m | 3 |
680. | 2020 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 3 |
681. | 2020 | Natalia Mach | AZS AWF Katowice | trójskok | 3 |
682. | 2021 | Rafał Sikora | AZS AWF Katowice | chód na 50 km | 2 |
683. | 2021 | Przemysław Słowikowski | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 2 |
684. | 2021 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 2 |
685. | 2021 | Paulina Guzowska | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 3 |
686. | 2021 | Karol Zalewski | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
687. | 2021 | Przemysław Kozłowski, Jacek Majewski, Paweł Dzida, Bartosz Taradaj | AZS AWF Katowice | sztafeta 4×200m (hala) | 1 |
688. | 2021 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
689. | 2021 | Paulina Guzowska | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m (hala) | 1 |
690. | 2021 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
691. | 2021 | Joanna Jóźwik | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m (hala) | 1 |
692. | 2021 | Magdalena Żebrowska | AZS AWF Katowice | skok w dal (hala) | 1 |
693. | 2021 | Przemysław Słowikowski | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 2 |
694. | 2021 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą (hala) | 2 |
695. | 2021 | Tomasz Jaszczuk | AZS AWF Katowice | skok w dal (hala) | 3 |
696. | 2021 h | Jacek Majewski, Julia Korzuch, Karolina Łozowska, Adam Paździerz | AZS AWF Katowice | sztafeta mieszana 4 × 400 metrów | 3 |
697. | 2022 | Przemysław Kozłowski | AZS AWF Katowice | bieg na 200 m | 3 |
698. | 2022 | Jakub Lempach, Łukasz Żak, Jakub Chmiel, Eryk Hampel | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 100 m | 2 |
699. | 2022 | Jacek Majewski, Michał Wróbel, Jakub Pająk, Adam Paździerz | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 400 m | 2 |
700. | 2022 | Jakub Szyszkowski | AZS AWF Katowice | pchnięcie kulą | 3 |
701. | 2022 | Paweł Fajdek | AZS AWF Katowice | rzut młotem | 2 |
702. | 2022 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 1 |
703. | 2022 | Magdalena Stefanowicz | AZS AWF Katowice | bieg na 100 m | 2 |
704. | 2022 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m | 3 |
705. | 2022 | Patrycja Kapała | AZS AWF Katowice | bieg na 3 km z przeszkodami | 2 |
706. | 2022 | Julia Korzuch | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m przez płotki | 2 |
707. | 2022 | Ewa Swoboda | AZS AWF Katowice | bieg na 60 m (hala) | 1 |
708. | 2022 | Justyna Święty-Ersetic | AZS AWF Katowice | bieg na 400 m (hala) | 1 |
709. | 2022 | Sara Kordek | AZS AWF Katowice | trójskok (hala) | 3 |
710. | 2022 | Magdalena Żebrowska | AZS AWF Katowice | skok w dal (hala) | 2 |
711. | 2022 | Maciej Wyderka | AZS AWF Katowice | bieg na 800 m (hala) | 3 |
712. | 2022 | Przemysław Kozłowski, Bartosz Taradaj, Wiktor Cygan, Paweł Dzida | AZS AWF Katowice | sztafeta 4 x 200 m (hala) | 1 |
H. Kurzyński, L. Luftman, J. Rozum, M. Rychwalski, A. Socha: Historia finałów lekkoatletycznych mistrzostw Polski 1922–2011. Bydgoszcz 2011; H. Kurzyński, S. Pietkiewicz, J. Rozum, T. Wołejko: Historia finałów lekkoatletycznych mistrzostw Polski 1920–2007. Konkurencje męskie. Szczecin 2009; Kronika sportu polskiego za rok 2010, 2011, 2012, 2013.